Máš účet? Prihlasiť  

PROFIL

Development Team s.r.o. je investično-poradenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realitné projekty v cestovnom ruchu ...

NAŠE ČINNOSTI

Poradenstvo pri predprojektovej a projektovej príprave a výstavbe zariadení pre cestovný ruch. Cieľ našich konzultácií ...

PROJEKTY

Spoločným prvkom developerských projektov spoločnosti Development Team je kvalitná predprojektová ...

PONUKY

V prípade záujmu o spoluprácu s našou spoločnosťou, nám môžete zaslať Vašu ponuku na pozemok, projekt alebo ...

img

Profil spoločnosti

Development Team s.r.o. je investično-poradenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realitné projekty v cestovnom ruchu, od ich legislatívnej prípravy až po predaj zákazníkovi, a taktiež na ich správu a prevádzku.

Spoločnosť je riadená skúsenými partnermi, každý s bohatou praxou v oblasti prípravy projektov, bankového financovania, výstavby investičných celkov, predaja nehnuteľností, prevádzkovania realitných investícií a správy realít.

Partneri majú rozsiahle skúsenosti s vedením a prípravou projektov a tímov ľudí v slovenských aj medzinárodných projektoch.

Development Team sa sústreďuje na realitné projekty na Slovensku s čiastočným dosahom na východnú a strednú Európu.

Dlhoročné skúsenosti vo výstavbe aquaparkou a wellnes centier, od projektovej prípravy, výstavby, nábehu prevádzky a marketingu, sú zárukou najvýhodnejších riešení pre vás a vaších zákazníkov.

Dlhoročné skúsenosti s bankovým sektorom umožňujú Development Team-u efektívnu komunikáciu pri riešení finančných schém pre development a aj kupujúceho zákazníka.

© 2012 | Development Team s.r.o.